Manager Allegro dostępny w ErpBox – co to jest?

ErpBox to system do zarządzania sprzedażą internetową.

Możesz tutaj zarządzać swoim sklepem internetowym, kontami na marketplacech, takich jak eBay, Amazon czy Allegro. To system, który doskonale zautomatyzuje Twoją e-sprzedaż. Dowiedz się, więcej na temat tytułowego managera Allegro. Jakie korzyści przynosi? Czym właściwie jest? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule. 

Manager Allegro w ErpBox

ErpBox to system, który stale poddawany jest wszelkiego rodzaju modernizacjom.  Wciąż dodawane są nowe funkcje, których celem jest usprawnienie sprzedaży internetowej. Dlatego też wychodząc naprzecwi oczekiwaniom klientów – ErpBox dodał funkcję managera Allegro. Jest to przede wszystkim narzędzie nowoczesne, a także intuicyjne. Przyjazny interfejs pozwala na łatwe zarządzanie własną sprzedażą internetową. 

Jakie funkcje posiada manager Allegro?

  • wystawianie aukcji, 
  • edycja aukcji, 
  • dostęp do historii zmian,
  • filtrowanie aukcji,
  • możliwość dodawania kilku aukcji jednocześnie,
  • masowe wyłączanie aukcji.

To jedne z najważniejszych funkcji managera Allegro. W narzędziu tym jesteś również w stanie między innymi stworzyć własny ustandaryzowany szablon aukcji. Dzięki temu twoje konto będzie jednolite oraz spójne. Co więcej, manager Allegro pozwala na automatyczne uzupełnianie podstawowych parametrów, które należy uzupełniać, by dodać aukcję na portalu Allegro. Pamiętaj również, że ErpBox będzie bezterminowo przechowywał aukcje, które zostały wystawione za pomocą tego narzędzia. Czyż nie brzmi to korzystnie? 

Należy również zwrócić uwagę, że portal Allegro stale się zmienia. Dodawane są nowe funkcje, a także możliwości, dlatego też w celu nadążania za standardami tej platformy – ErpBox to system, który stale jest modernizowany. To doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają prowadzenie biznesu on-line, ale również dla tych, którzy już prowadzą i chcą wprowadzić automatyzację do swojej firmy.

ErpBox, a dokładniej narzędzie, jakim jest manager Allegro to rozwiązanie, które pozwoli na efektywne prowadzenie swojego internetowego przedsiębiorstwa – zobacz: https://www.erpbox.pl/manager-aukcji-allegro/. Dlatego też nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś. Pamiętaj, że przez okres 21 dni możesz wypróbować to narzędzie zupełnie za darmo. To narzędzie, które wesprze rozwój Twojej firmy, a także pozwoli na obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Twoi pracownicy będą mogli skupić się na innych działaniach, takich jak reklama czy promocja asortymentu, która zwiększy sprzedaż. 

Artykuł sponsorowany