Kolejne urządzenie dla rowerzystów – Wahoo Headwind

Urządzenie tego rodzaju to pierwszy wentylator w historii zaprojektowany z myślą o rowerzystach. Posiada wyraźnie ukierunkowany kształt, dzięki czemu odzwierciedla przepływ powietrza i pozycję ciała rowerzysty w trakcie jazdy. Przystawka Wahoo Headwind jest sterowana za pomocą czujnika, dzięki któremu zwiększa się prędkość lub tętno, a tym samym również prędkość wentylatora. Dodatkowo funkcja wentylacji jest dobrze rozbudowana, bo istnieją aż cztery ręczne ustawienia prędkości. Dzięki temu masz możliwość własnego ustawienia przepływu powietrza, odpowiadającego twoim potrzebom. Warto zaznaczyć, że w dystansie 30 km/h wentylator sprawdzi się doskonale i zapewni chłód podczas najcięższego odcinka do przejechania.

Jak działa Wahoo Headwind?

Dzięki pracy wentylatora Wahoo Headwind masz możliwość kontrolować prędkość, z jaką się poruszasz oraz tętno, które przy tym towarzyszy. Wystarczy połączyć czujnik prędkości ANT+ z czujnikiem tętna lub inteligentny trener bezpośrednio z wentylatorem. Dodatkowym atutem jest możliwość sparowania z aplikacją Wahoo przy użyciu Bluetooth w ten sposób masz dużo łatwiejszy dostęp do kontroli urządzenia. Wentylator Wahoo Headwind został zaprojektowany, aby móc go z łatwością przymocować do KICR DESK. Koła na KICR Heandwind pozwalają na ustawienie wentylatora tak, aby wybrać odpowiedni przepływ powietrza.

Ogólna budowa urządzenia prezentują się następująco:

  • Schowana noga – 16 cm długości, 12 cm szerokości, 19 cm wysokości,
  • Wysunięta noga – 18 cm długości, 12 cm szerokości, 19 cm wysokości,
  • Waga – 5,4 kg,
  • Silnik – 240 v 50 / 60 hz,
  • Maksymalna prędkość wentylatora – 48 km/h,
  • Urządzenie posiada bezprzewodowe aktualizacje oprogramowaia,
  • Możliwość sparowania wentylatora z telefonem za pomocą łącza Bluetooth, aby móc go kontrolować za pomocą aplikacji.

Za co klienci cenią sobie wiatrak Wahoo Headwind?

Dużo ilość posiadaczy wentylatora Wahoo Hedwind jest zadowolona z jakości oraz funkcji, jakie posiada. Urządzenie ma tak silną moc, że jest w stanie zastąpić nawet dwa stacjonarne wiatraki.Sprzęt jest cichy i wydajny. Posiada dwa kółka, dzięki którym szybko przy montujesz go do stoliczka, a także z łatwością go przesuniesz. Rozkładane nóżki umożliwiają regulację dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Urządzenie wyróżniają 3 tryby pracy, mianowicie: speed, który łapie prędkość z trenażera, kolejny to hr, polegający na łapaniu terno z opaski HR TickrX i ostatni manualny. Ten ostatni jest najczęściej używany, ponieważ wieje nie za mocno, ani nie za słabo.