Rzeczy, o których nikt nie powiedział o tabletach i smartfonach

Od dawna smartfon, iphone i tablet stały się synonimami postępu i przedmiotami kojarzonymi z rzeczywistością. Starajmy się zawsze myśleć pozytywnie i nie demonizujmy postępu technicznego, choćby przynosił rzeczy nieznane.

Cel projektu

Celem projektu było udostępnienie dowolnym osobom komunikacji i skrócenie odległości. Świat dzięki nim stał się mały. Dzisiaj jest to format, któremu ufają ludzie z całego świata. Niby wiadomo, a przecież pytań pada sporo. Wszyscy myślą, że to trudne. Myślą tak, dopóki sami nie spróbują. Można jeszcze dodać jedną pozycje, która jest odmienna poprzednich. Jest to smartfon wodoszczelny. Pokazuje kierunki rozwoju branży. I jej osiągnięcia.

Coraz większe osiągnięcia

Mając na uwadze to i inne aspekty nie wgłębiając się w szczegóły kontynuujmy rozważania na temat postępu.
Idea progresu jest rozumiana jako ciągły marsz ku większym osiągnięciom. I tak jest w rzeczy samej. Konstatując, twierdzenie, że to wszystko nie ma sensu jest trochę na wyrost. Przecież już stanie w tym samym miejscu sprawia, że zaczynamy się cofać. Do chwili utworzenia punktu odniesienia można mniemać, że jest inaczej. Czy może ktoś sobie przypomina jak to było w podobnej sytuacji, kiedy sam znalazł się w okolicznościach, gdy miał zupełnie inne odczucia, co do tego, czy robi postępy, czy też nie?
I wszystkie odpowiedzi na pytania są zbędne.

isms.pl