Co prócz etui warto dokupić do Xiaomi Redmi Mi9?

Sięgając po droższy model telefonu, warto zainwestować w profesjonalne akcesoria ochronne, dzięki którym ryzyko przypadkowego uszkodzenia cennego sprzętu będzie znacznie mniejsze. Dopasowane etui na Xiaomi Redmi Mi9 wraz z dedykowanym szkłem hartowanym na ekran to podstawa, jeśli nie chcesz, by Twój nowy telefon w szybkim czasie pokrył się nieestetycznymi rysami. Tego typu sprzęt warto zakupić wraz z telefonem, ale istnieje jeszcze wiele innych akcesoriów, w które również opłaca się zaopatrzyć.

Jakie akcesoria do telefonu wybrać?

Gdy już założysz nowe etui na Xiaomi Redmi Mi9, a na jego ekranie zamocujesz szkło hartowane, szansa na przypadkowe porysowanie telefonu w radykalny sposób się zmniejszy. Oczywiście telefon wciąż można uszkodzić, ale jest to znacznie mniej prawdopodobne. Poza dopasowanym etui do telefonu Xiaomi Redmi Mi9 możesz dokupić do niego również takie akcesoria jak powerbank, karta pamięci, uchwyt na telefon, a także akcesoria peryferyjne typu ładowarki sieciowe, kable USB i wiele innych. Akcesoria tego typu poprawią komfort użytkowania telefonu, a niektóre z nich umożliwią wykorzystanie pełni potencjału tkwiącego w smartfonie nowej generacji. Doskonałym przykładem takiego sprzętu są uchwyty do telefonów. Dzięki nim telefon może posłużyć nam jako nawigacja satelitarna podczas jazdy autem lub rowerem. W tym drugim przypadku pamiętaj o wyborze odpowiedniego etui na Xiaomi Redmi Mi9, tak by nie narazić telefonu na zabrudzenie czy zawilgocenie.

Akcesoria do zdjęć i filmów

Jeśli swój nowy telefon wykorzystujesz do nagrywania filmów lub wykonujesz nim mnóstwo fotografii, przydatnym wyposażeniem może okazać się tzw. Selfie Stick, czyli specjalny uchwyt do telefonu na kiju. Ciekawym sprzętem może być również gimbal, który pomoże w stabilizacji obrazu, dzięki czemu nagrywane materiały wideo będą miały lepszą jakość. Przy zakupie tego typu sprzętu warto zwrócić uwagę na sposób mocowania telefonu. Może okazać się, że niektóre etui do Xiaomi Redmi Mi9 będą przeszkadzać w korzystaniu z tego typu akcesoriów. Na szczęście odnosi się to praktycznie wyłącznie to pokrowców typu książeczkowego. Przed skorzystaniem z tego typu sprzętu, taki pokrowiec należy po prostu zdjąć z telefonu.

Zakup eleganckiego, kolorowego lub designerskiego etui do Xiaomi Redmi Mi9 nie wyczerpuje możliwości wzbogacenia swojego nowego telefonu o dodatkowe akcesoria. Warto zatem rozejrzeć się po sklepach z wyposażeniem GSM i dokupić do swojego smartfona takie akcesoria, które zwiększą wygodę jego codziennego użytkowania.